יעוץ הנקה

יעוץ הנקה - כפתור במרכז דף הבית וגם בדף נפרד מתוך התפריט הצידיהנקה היא הדרך הטבעית להזנת תינוקות, אך קיים פער בין הדימוי הטבעי והקל של ההנקה ובין המציאות, ובמקרים רבים הנקה היא מיומנות שיש ללמוד אותה. לעתים מתעוררים קשיים כבר בימים הראשונים אחרי הלידה, ולעתים לאורך תקופת ההנקה. עזרה מקצועית תסייע לך להתגבר על אותם קשיים.

יש יותר מדרך אחת להצליח בהנקה – תוכלי לבחור בין הנקה מלאה או הנקה חלקית, שאיבה והאכלה בבקבוק, הנקה למשך חודש או למספר שנים - הדרך היא שלך, והיא צריכה להיות נכונה ומתאימה לך ולתינוקך.

אני מציעה לך את עזרתי המקצועית ואת ניסיוני הרב כדי לסייע לך להתמודד עם האתגרים והבעיות, לעזור לך בבחירת הדרך המתאימה לך, ללוות אותך ולתמוך בבחירתך, על מנת שההנקה תהיה נעימה ומספקת עבורך ועבור תינוקך.

 

אני מציעה לך יעוץ הנקה הכולל מעקב, ליווי ותמיכה:

 

פגישת יעוץ הנקה ראשונה:

 

הפגישה מתקיימת בביתך, באזור חיפה, הקריות וחוף הכרמל, או בבית החולים בחיפה. אנו נתאם את הפגישה בהקדם האפשרי, במועד שיהיה נוח עבורך.

במהלך פגישת הייעוץ נדבר על מהלך ההיריון ותהליך הלידה, על תחילת ההנקה ועל הרקע הרפואי שלך ושל תינוקך. נשוחח על המצב הקיים, על הקשיים וההתלבטויות שאת חווה, ועל המטרות שלך בהנקה. בפגישה אצפה בתינוקך יונק, נתאמן על הצמדה נכונה ותנוחות הנקה שונות, ותלמדי לוודא שתינוקך מקבל מספיק חלב. יחד נבחר את הכלים שמתאימים לך לפתרון הקשיים שאת חווה, נבנה תכנית להמשך שתתאים לך ולמטרותיך, ותקבלי מענה לכל שאלותיך.

 

המשך ליווי ומעקב טלפוני או בוואטסאפ:

 

מניסיוני, ליווי צמוד ומעקב תורמים מאד להצלחת ההנקה. לאחר פגישת הייעוץ הראשונה נמשיך להיות בקשר בטלפון או בוואטספ ואת מוזמנת לעדכן בכל התפתחות, לספר כיצד מתקדמת התכנית שבנינו, ולהיעזר בי בכל שאלה או התלבטות, ככל שתצטרכי.

 

פגישת מעקב:

 

מתקיימת בביתך, מספר ימים לאחר הפגישה הראשונה, בהתאם לצורך. בפגישת המעקב נעריך מחדש את המצב, ונעקוב אחר ההתקדמות אל עבר מה שהגדרת כהנקה מוצלחת עבורך ועבור תינוקך. בפגישה נוכל לעסוק בנושאי הנקה שונים שלא תמיד עולים בפגישה הייעוץ הראשונה, כמו אמצעי מניעה בתקופת ההנקה, שאיבה ושילוב בקבוקים וחזרה לעבודה.

 

פגישות יעוץ נוספות:

 

אם את מרגישה שיש לך צורך בפגישות נוספות או במקרה שיתעוררו אתגרים חדשים בהנקה בהמשך הדרך, נוכל להיפגש לייעוץ הנקה נוסף.

 

חלק מקופות החולים ומביטוחי הבריאות מציעים השתתפות בהוצאות על יעוץ הנקה. כדאי לך לבדוק.

 

את חווה קושי בהנקה? כואב לך או שאת פצועה? את לא בטוחה שהתינוק יונק היטב? רוצה להתייעץ איתי טלפונית או לתאם מפגש יעוץ הנקה?

אל תהססי, אני פה בשבילך,את מוזמנת ליצור קשר פה או להתקשר 0507606716


חומר קריאה נוסף שעשוי לעניין אותך:

איך תדעי שהתינוק שלך יונק היטב

איזה עצות יכולות לקלקל לך את ההנקה

כאן תוכלי לברר מידע על תרופות המותרות בהנקה

איך מטפלים בחתך ובתפרים

משפחות ממליצות