נעים להכיר

naim_lehakirהי, שמי אטי כץ, נעים להכיר.
אני נשואה למיכאל ואמא לשתי בנות – כרמל ותבור. תושבת חיפה.
ההיריון הראשון שלי לווה בהתרגשות עצומה וציפיה לקראת הלידה. יחד עם ההתרגשות והציפיה, עלו גם חששות ופחדים – איך תהיה הלידה, עד כמה יכאב לי, חששתי מאד מפני החתך, לא ידעתי מה התפקיד של בעלי בתוך כל זה. סיפורי לידה ששמעתי מסביבי רק הלחיצו אותי יותר.

 
החלטתי להגיע כמה שיותר מוכנה ללידה, ומכיוון שידע והכנה מוקדמת תמיד הרגיעו אותי, התחלתי ללמוד ולחקור על הלידה וההנקה, וגיליתי עולם ומלואו. השתתפתי בקורס הכנה ללידה, למדתי וחקרתי מעבר לתכנים שקיבלתי בקורס, נעזרתי בטיפולים מן הרפואה המשלימה והגעתי ללידה מוכנה ובטוחה בעצמי. בזכות ההכנה המקיפה והידע הרחב שצברתי, זכיתי לחוויית לידה מעצימה ומיוחדת. חוויית ההנקה של בתי הבכורה היתה מאתגרת וכלל לא פשוטה. נעזרתי בשתי יועצות הנקה, ולאחר 8 חודשים של אתגרים וקשיים, זכיתי סופסוף להיניק בהנאה.

 
בחרתי להיות מדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה מוסמכת בזכות חוויות הלידה וההנקה שלי. בזכות העוצמות ובזכות האתגרים שחוויתי, ומשום שהן היו כה משמעותיות עבורי.

 
את כל הידע הזה שאספתי לאורך שנים של ניסיון ולמידה – היום אני מעבירה למשפחות שאני מלווה כדי שגם להן תהיה חוויה משמעותית וטובה.

 
אני מאמינה שאין דרך "נכונה" ללדת, כמו שאין דרך "נכונה" לגדל ילדים ואין דרך "נכונה" להאכיל תינוקות. ישנה הדרך המתאימה לך כאמא, לתינוקך, ולכם כמשפחה. הדרך הנכונה עבורכם.

 
אפשר ללדת גם בלי קורס הכנה ללידה ולהיניק בלי להיעזר בהדרכת הנקה, אבל מניסיוני האישי והמקצועי, הדרכה מקצועית ומקיפה עשויה לעשות עבורכם את ההבדל.

 
תפקידי כמדריכת הכנה ללידה והנקה הוא לתת לכם ידע מקצועי וכלים מעשיים ולפרוש את אפשרויות הבחירה המגוונות שעומדות בפניכם בלידה ובהנקה. אני פה כדי לתת לך את כל הידע והתמיכה כדי שתוכלי לבחור את הדרך המתאימה עבורך ללדת. אשמח לתת לך מענה ופתרונות לקשיים בהנקה, לעזור לך להגיע לחוויית הנקה נעימה ומספקת בהתאם לבחירותיך. התשוקה הכי גדולה שלי היא להעביר לכם את הידע והניסיון שצברתי בכל שנות עבודתי, לתמוך בכם וללוות אתכם בדרך שלכם.

 
מאז 2006 אני מנחה קורסי הכנה ללידה קבוצתיים ואישיים, עוסקת בייעוץ הנקה ומלווה נשים ומשפחות במסע המרגש בדרך להורות.

 
לאורך השנים עברתי הכשרות והסמכות רבות, בין היתר אני מדריכת הכנה ללידה, מוסמכת מטעם המרכז הישראלי לחינוך ללידה, רכזת קורס הכשרת מדריכות הכנה ללידה, מוסמכת מטעם המרכז הישראלי לחינוך ללידה, ומדריכת הנקה מוסמכת, בוגרת הקורס לייעוץ הנקה של בתיה דייויס IBCLC במרכז הרפואי בני ציון בחיפה.

אם יש לך שאלה, אם את רוצה להתייעץ, אם את מתלבטת ולא בטוחה – פשוט תתקשרי, אני פה בשבילך.

משפחות ממליצות